1. kolo Extraliga mužov Pezinok/2024

Trnavskí pretekári získali bronzové miesto v Extralige mužov po prvom kole.

1. kolo ,,Extraliga mužov" 2024 sa uskutočnilo v Pezinku (18.2.2024). Trnavskí pretekári mali premiérový úspešný štart na tomto turnaji. Do tohto kola sa prihlásilo osem slovenských klubov. Na turnaji si zverenci Judo Clubu AŠK Slávia Trnava pod vedením Jozefa Svátka a Ivana Hrnčiara v silnej konkurencii vybojovali bronzové priebežné miesto. Zloženie bronzového tímu: Timur Hrnčiar do 60 kg, Samuel Brisuda do 66 kg, Roman Dekan a Andrii Brovchuk do 73 kg, Denys Pushkarov do 81 kg, Lukáš Farkaš do 90 kg, Oliver Scheffel do 100 kg, Patrik Grunner + 100 kg.

V prvom kole sa Judo Club AŠK Slávia Trnava postavil proti 1. JC Pezinok. Trnavčania sa postarali o víťazstvo 4:3. V druhom duely s JK Zvolen opäť v prospech našich 5:2. V semifinále so Sláviou STU Bratislava Trnavčania ťahali za kratší koniec a prehrali 2:5. Rozlúčili sa s turnajom v boji o bronz s víťazstvom nad Duklou B. Bystrica 4:3.