Napísali o nás

divider
- MT a VT Apolon Open Maribor SLO/2024
- MVC Rimavská Sobota/2024
- 2. kolo Turnaj prípraviek Galanta/2024
- Majstrovstvá Slovenska dorastencov a dorasteniek Poprad/2024
- MVC Sokol Bratislava/2024
- VC Prostejov CZE/2024
- Veľkonočný klubový turnaj/2024
- EC A TC Šamorín/2024
- MVC Grand prix Pezinok/2024
- 1. kolo Turnaj prípraviek Kolárovo/2024
- MT Grand prix Banská Bystrica, Zvolen/2024
- MT Karuna Viedeň
- 1. kolo Extraliga mužov Pezinok/2024
- 1. kolo Liga dorastencov a dorasteniek Pezinok/2024
- EC Follonica ITA/2024
- Športovec a talent roka za rok 2023 Strednej športovej školy J. Herdu
- MT a VT Olomouc - Prostejov CZE/2024
- JUDO AWARDS 2023
- Česko-Slovenská liga dorastencov 2023 - Finále Brno/CZE
- Mikulášsky turnaj Sokol Bratislava/2023
- Majstri Slovenska v dorasteneckej lige 2023
- MVC Martin/2023
- MVC Galanta cup/2023
- EC Koper SLO/2023
- MVC Kolárovo Gúta/2023
- MVC Levice/2023
- Majstrovstvá sveta juniorov Odivelas POR/2023
- 2. Kolo Liga dorastencov PK/2023
- TURNAJ PRÍPRAVIEK 2023 - 4. Kolo Galanta
- MT Grand prix Považská Bystrica/2023
- MVC Malacky/2023
- MT Brno mizuno cup/CZE 2023
- EYOF Maribor/SLO 2023
- Olympiáda materských škôl Trnava/2023
- MVC Levice/2023
- Zhodnotenie všetkých Majstrovstiev Slovenska za rok 2023
- Majstrovstvá Slovenska ml. a st. žiakov Poprad/2023
- EC Coimbra POR/2023
- CZE/SVK kvalifikácia PK/2023
- TURNAJ PRÍPRAVIEK 2023 - 3. Kolo Kolárovo
- Kaunas Junior European Cup 2023
- Majstrovstvá Slovenska dorastencov a dorasteniek Bratislava/2023
- MT a VT Maribor SLO/2023
- MVC Rimavská Sobota/2023
- MVC Archa Cup Sokol Bratislava/2023
- MT a VT Budapešť HUN/2023
- TURNAJ PRÍPRAVIEK 2023 - 2. Kolo Galanta
- EC a TC Teplice/2023
- MSR juniorov a junioriek Banská Bystrica/2023
- MT/VT Grand Prix Pezinok/2023
- MT Ostrava judo open/CZE 2023
- EC a TC Zagreb/CRO 2023
- 1. kolo Turnaj prípraviek Trnava/2023
- MT Grand prix Banská Bystrica/2023
- MT Olomouc CZE/2023
- MT Galanta judo cup/2022
- MSR družstiev - finále ligy dorast BB/2022
- MT a VT Koroška SLO/2022
- VC Kolárovo/2022
- CTM západ Pezinok 2022
- MT GP Grand prix Považská Bystrica/2022
- VC Olomouc – International Judo League CZE/2022
- VC Malacky/2022
- MT Brno CZE/2022
- Zhodnotenie všetkých Majstrovstiev Slovenska za rok 2022
- Majstrovstvá Slovenska ml. a st. žiakov Svit/2022
- MSR juniorov a junioriek Galanta/2022
- MVC Rimavská Sobota/2022
- MT Budapešť HUN/2022
- 2. kolo Turnaj prípraviek Galanta/2022
- Majstrovstvá Slovenska dorastencov a dorasteniek Martin/2022
- Krpálek cup - Poznań/POL 2022
- MVC Sokol Bratislava/2022
- MT Grand prix Pezinok/2022
- 1. kolo Liga dorastencov a dorasteniek BB/2022
- 1. kolo Turnaj prípraviek Galanta/2022
- MT Grand prix Banská Bystrica/2022
- Športovec roka 2021 Strednej športovej školy Jozefa Herdu v Trnave
- MT A VT Olomouc CZE/2022
- Zhodnotenie všetkých Majstrovstiev Slovenska za rok 2021
- MT a VT Győr HUN/2021
- MT a VT Koroška open SLO/2021
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA ml. a st. žiakov Martin/2021
- MT Grand prix Považská Bystrica/2021
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA juniorov Pezinok/2021
- MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA dorastencov Michalovce/2021
- MT Budapešť - HUN 2021
- Európsky týždeň športu - nový nábor džudistov
- MT Grand prix Ostrava/CZE 2020
- Vyhodnotenie SZJ- Najlepší džudista roka 2019
- MT Grand Prix Banská Bystrica 2020
- Športovec roka 2019 Strednej športovej školy Jozefa Herdu v Trnave
- MT Galanta/2019
- MT Frankfurt GER/2019
- MSR dorastencov MI/MSR seniorov BB/2019
- MVC Kolárovo 2019
- MS veteránov Marakeš, Maroko/2019
- MT Grand Prix Považská Bystrica/2019
- VC Malacky/2019
- MT Brno cup/CZE 2019
- Turnaj prípraviek II. kolo/GA 2019
- MSR ml. a st. ž. Bardejov/2019
- MVC Rimavská Sobota/2019
- MVC Bardejov/2019
- MT Budapešť HUN/2019
- VC Archa Cup Sokol Bratislava/2019
- Veľkonočný klubový turnaj/2019
- Turnaj prípraviek II. kolo/GA 2019
- MT Pezinok/2019
- MT Grand Prix Ostrava/CZE 2019
- Vyhodnotenie - Najlepší džudista roka 2018
- MT Grand Prix Banská Bystrica/2019
- Turnaj prípraviek I. kolo/GA 2019
- MVC Martin/2018
- MT Galanta/2018
- MSR dorastencov Michalovce/2018
- Turnaj prípraviek III. kolo/GA 2018
- 1. Liga Dorastencov Pezinok/2018
- MVC Kolárovo/2018
- MT Považská Bystrica/2018
- VC Malacky/2018
- MT Brno Cup/CZE 2018
- MSR ml. a st. žiakov Zvolen/2018
- MVC Rimavská Sobota/2018
- MVC Bardejov/2018
- MT Budapešť HUN/2018