Kde trénujeme

divider

Tréningové jednotky Judo Clubu AŠK Slávia Trnava prebiehajú v priestoroch telocvične Slávia, ktorá sa nachádza na adrese Rybníková 550/14 v Trnave. Náš klub má k dispozícii dojó s rozlohou 250 m2.  Dojó je pokryté špeciálnou protišmykovou žinenkou na cvičenie – tatami, ktorá spĺňa oficiálne kritéria pre turnaje svetovej úrovne. Pre členov klubu je denne k dipozícii plne vybavená posilňovňa s najmodernejšími posilňovacími strojmi, olympijskými činkami, bežiacimi pásmi, stacionárnym bicyklom, kladkovými strojmi, hrazdami, balančnými pomôckami a inými špičkovými zariadeniami. Na účely regenerácie slúži v priestoroch klubu fínska sauna, ktorá je k dipozícii 3x do týždňa. Rovnako môžu členovia klubu využiť služby kvalifikovaných športových masérov p. Lukačoviča a p. Lambachera, ktorí majú svoje masérske miestnosti v priestoroch klubu.