1. kolo Liga dorastencov a dorasteniek BB/2022

Judo Club AŠK Slávia Trnava bodoval v 1. kole ,,Liga dorastencov a dorasteniek" 2022

1. kolo ,,Liga dorastencov a dorasteniek" 2022 sa uskutočnilo v Banskej Bystrici. Na turnaji si zverenci Judo Clubu AŠK Slávia Trnava pod vedením Ivany Komlóšiovej v konkurencii vybojovali štyri cenné kovy: dvakrát prvé miesto a dva bronzové kovy. Na najvyššiu priečku vystúpil Roman Dekan vo váhovej kategórii do 60 kg a Oliver Scheffel vo váhe do 81 kg. Bronzový kov si vybojoval Juraj Odkladal v kategórii do 66 kg a Martina Drdáková do 63 kg, ktorá hosťovala za Judo Club Slávia STU Bratislava. Samuel Brisuda taktiež do 60 kg obsadil bodované piate miesto a Radovan Horváth do 55 kg siedme miesto. V priebežnom poradí družstiev Judo Club AŠK Slávia Trnava stojí na 4. mieste z pomedzi 11 prihlásených klubov.

Komlóšiová sa na záver vyjadrila pozitívne: ,,Ešte náš čakajú ďalšie tri kolá. Po každom kole sa budú spočítavať body za každé vybojované umiestnenie. Na záver sa vyhodnotia tri najlepšie družstvá Slovenska, ktoré bojujú o pohár. Pevne verím, že po skončení všetkých kôl sa budeme tešiť z čo najlepšieho tímového výsledku."